Brutální vražda

Chlapce vyřízli matce z lůna, otec se teď dočkal zázraku! FOTO

Otec Yovany Lopez a jeho syn
Zdroj: facebook, Cecilia Garcia
Téma:

Americké Chicago se stále nemůže vzpamatovat z brutální vraždy těhotné dívky. Devatenáctiletou Marlen uškrtili a z břicha jí vyřízli dítě. Chlapeček naštěstí přežil, skončil ale v kritickém stavu na přístrojích. Teď však přišla z nemocnice nadějná zpráva.

Chlapeček stále bojuje v nemocnici o život. Pravidelně ho navštěvuje zdrcený otec Yovany Lopez, který přišel o manželku a hrozí, že ztratí i svého druhorozeného syna. Lidé pro něj zřídili na internetu sbírku, na které je už více než 40 tisíc dolarů.

 

Yovany neztrácí naději. Když držel svého syna v náručí, otevřel hošík oči, napsala CNN. Fotografii z nemocnice zveřejnila na internetu jeho kamarádka Cecilia Garcia. Chlapeček je stále ve vážném stavu, podle příbuzných je to však malý bojovník.

 

Z vraždy devatenáctileté dívky obvinili policisté 46letou ženu, její dceru a partnera. Ti Marlen podle vyšetřovatelů nalákali na výbavičku pro novorozence a oblečení zdarma. Místo toho ji ale zabili a dítě vyřezali z jejího těla. "Nevím, proč jí to tihle zlí lidé udělali. Nic jim neudělala. Byla dobrý člověk. Nemůžu tomu uvěřit," řekl manžel dívky.

 

 

Šestačtyřicetiletá žena pak zavolala záchranku, že právě porodila a dítě nedýchá. Na internetu pak zveřejnila fotografii s novorozenětem v náručí a žádala o příspěvek ve výši dvě stě tisíc korun na jeho léčbu.

 

Vyšetřovatele k vražedkyni dovedl až anonym, který jim doporučil zkontrolovat DNA domnělé matky a dítěte. Testy prokázaly, že prcek není její.

pan TN.cz