Reportáž velký pokrok?

Zázračný lék z Ruska! Ránu prý umí zacelit v rekordním čase

Zázračný lék z Ruska
Zdroj: TV Markíza
Zázračný lék z Ruska
Téma:

Ruští vědci tvrdí, že se jim podařilo vynalézt speciální léčivo, které v ránách podporuje růst nových buněk a zastavuje viry. Lékaři už hlásí první výsledky. Na speciální molekule pracovali imunologové z Ruska téměř čtvrtstoletí. Průlomový objev ale udělali teprve nedávno. Novinka prý dokáže skutečné zázraky.

Na molekule, která má takřka zázračné schopnosti, je neobvyklá především její charakteristika. Zpomaluje růst mikrobů, virů a podporuje tvorbu zdravých buněk. V tom je přelomová - pokud v medicíně podporujete růst buněk, kromě zdravých rostou i ty nemocné.

 

 

První testy prokázaly, že se otevřené rány díky inovativní molekule hojí až třikrát rychleji. Aby vědci obešli zdlouhavé testování, kterým v Rusku musí projít každé nové léčivo, na trh lék uvedli v gelové formě jako kosmetický přípravek. Za pár týdnů si ho vyzkoušelo více než 9 tisíc lidí. Nikdo z nich nehlásí žádné nežádoucí vedlejší účinky.

 

 

Jeden z pacientů se podělil o své zkušenosti. Otevřená rána na noze zmizela prakticky okamžitě. "Probudil jsem se, šel jsem se osprchovat a tehdy jsem si všiml, že rána je zcela zahojená. Překvapilo mě to. Nemám absolutně žádné problémy a hojivý gel nyní nosím stále s sebou," uvedl Dmitrij.

Související témata:
has TN.cz