Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.8. 2018 13:00
prchala na lodi

Zběsilá honička na Labi! Žena ukradla člun, chataři ji přelstili

Zdroj: TV Nova

Zlodějku, která ujížděla na člunu, pronásledoval v Pardubicích majitel ukradených věcí spolu se svým sousedem. Stalo se to v chatové oblasti u Labe, a i když se žena snažila po řece uniknout, chataři se nevzdali, slepé rameno objeli autem a nakonec ji našli.

Jako by se žena na krádež připravila a byla rozhodnutá, že jako únikovou cestu od chaty zvolí vodu. Měla na sobě jen plavky. Akce jí ale nakonec stejně nevyšla, unikala jen pár minut.  "Byla silně rozrušená, brečela, zprvu se to snažila uhrát, že nic neukradla," popsal jeden ze zasahujících policistů.

 

Chatař si všimnul, že mu žena odjíždí na jeho vlastním člunu. Zalarmoval kamaráda a s jiným plavidlem vyrazili za ní. Žena vystoupila na druhém břehu, a tak se chataři vrátili a zjistili, že jim chybí osobní věci.

 

Chataři vzali auto a slepé rameno objeli. A ženu skutečně našli. Zastavili ji a zavolali policii. Kromě ukradených věcí měla v batohu taky injekční stříkačky, ty jediné byly její. Krátce po krádeži ženu policisté obvinili a teď ji hrozí dva roky vězení.

 

 

Tato chatová oblast patří na Pardubicku sice mezi klidnější, ale když už se tady něco stane, stojí to za to. Strážníci tu 6 kilometrů nejrůznějším terénem třeba honili muže, který měl obtěžovat skupinu studentek.

 

Ploty, komposty, keře. Tím vším se strážníci prodírali. Nakonec muž skočil do vody a přeplaval slepé rameno řeky. Byl leden a hladina byla pokryta ledem.

mom TN.cz
Reklama