motorkář neutekl

Zběsilý útěk a tvrdý pád! Policie u muže našla drogy a spoustu peněz. VIDEO

Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 12.9. 2019 12:13
Téma:

Pražští policisté se v noci na středu rozhodli zkontrolovat muže na motorce. V okamžiku, kdy pustili majáky, se dal motorkář na útěk. Během zběsilé jízdy několikrát málem nevybral zatáčku, po několika kilometrech nakonec z motorky spadl. Kvůli zraněním skončil v nemocnici. Policisté v jeho batohu našli 30 gramů drog a větší množství peněz.

Přibližně hodinu před úterní půlnocí si policejní jednotka všimla v Libušské ulici motorkáře, kterého se rozhodli zastavit a zkontrolovat. Když pustili majáky, vzal muž na motorce za plyn a začal ujíždět.

 

"Během několikakilometrového ujíždění několikrát téměř nevybral zatáčku a bylo zřejmé, že moc řídit neumí. To se také potvrdilo, když po chvíli sám havaroval," popsal zběsilé pronásledování mluvčí policie Jan Daněk.

 

Zraněný motorkář zůstal ležet na zemi, policisté mu poskytli první pomoc. Muž nakonec skončil v nemocnici. Ještě před převozem u něj v batohu policie našla 30 gramů drog a větší množství peněz. Navíc se ukázalo, že má muž do konce tohoto roku zakázáno řízení motorových vozidel.

 

 

"Sedmatřicetiletý motorkář je nyní podezřelý z několika trestných činů a bude muset vysvětlit, kde vzal takové množství drog," doplnil Daněk. Případ si převzali středočeští policisté.
 

TN.cz