Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

zpověď matky

Matka popsala, proč zfackovala učitelku. Škola má svou verzi

Základní škola Jihlava
Zdroj: oficiální zdroj
Škola tvrdí, že matka lže.

Devětatřicetiletá matka z Jihlavy, která nafackovala učitelce tvrdí, že k útoku měla pádný důvod. Učitelka prý jejího syna zbila a opakovaně ho nazvala parchantem. Proti učitelce chce nyní podat petici. Ředitelka školy však vše odmítá s tím, že matka lže.

Naštvaná matka kontaktovala portál iDNES.cz s tím, že k napadení učitelky měla pádný důvod. Do školy prý přišla o přestávce, kvůli formuláři o studiu a děti ji informovaly, že učitelka jejího syna zbila. Se školním poradcem se tedy vydala za učitelkou.

 

"Kdyby mu dala pohlavek, tak to neřeším. Ale ona ho ztřískala hlava nehlava, že měl tváře celé červené," uvedla s tím, že chtěla zavolat policii a záchrannou službu.

 

Na otázku, proč syna zbila, učitelka prý odpověděla, že na ní hodil plastelínu. "Řekla mi, že takového parchanta, jako je můj kluk, by mlátila od rána do rána. To mě naštvalo nejvíc. Syn není parchant, má otce i matku. Ale ona s tím ‚parchantem‘ pořád nedala pokoj, tak jsem jí musela jednu fláknout,“ svěřila se iDNESu.

 

Ředitelka školy Ivana Málková ovšem odmítá, že incident proběhl takto a tvrdí, že matka lže. "Ve výpovědi matky chlapce je spousta smyšlenek a vymyšlených věcí. To je na trestní oznámení pro pomluvu," uvedla.

 

Rozezlená matka chlapce se však nechce vzdát bez boje, i přes to, že na ni bylo podáno trestní oznámení. "Ona už tam učitelku dělat nebude. O to se postarám osobně,“ řekla o učitelce a doplnila, že proti ní podá petici na Ministerstvo školství.

 

 

Celý incident se odehrál v polovině září v základní škole Jungmanova, která je zaměřena na výuku dětí ze sociálně slabších rodin. "Po poledni přišla na chodbu matka jednoho z žáků, slovně napadla učitelku a udeřila ji rukou," popsala útok policejní mluvčí Jana Kroutilová.

 

Policisté vyslechli svědky, provedli šetření na místě a vyžádali si lékařské zprávy, na jejichž základě sdělili agresorce podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Matka se naštvala, že dcera musí denně dělat domácí úkoly! Učitelce napsala dopis, který vzbuzuje soucit

Učitelka nechtěla studentku pustit o hodině na záchod! Dívka za to vysoudila astronomickou částku

Učitelka málem ustřihla školákovi jazyk
VAŠE PŘÍBĚHY: Šikanovali mě a učitelka mi nepomohla!

kik TN.cz