Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 7. 2018
Hrozivý úraz

Zděšení na pláži! Zvedl se vítr, ženu probodnul slunečník

Ženě na pláži propíchl nohu slunečník
Zdroj: Instagram, insert4coins
Snímek zveřejnil na instagramu zděšený dovolenkář

K hrozivému zranění došlo na pláži v americkém New Jersey. Poryv větru zvedl špatně upevněný slunečník, který se zabodl do nohy ženě, odpočívající opodál. S těžkým zraněním ji záchranáři převezli do nemocnice.

Britská důchodkyně utrpěla neuvěřitelně nešťastný úraz na pláži Seaside Heights v New Jersey. 67letá Margaret Reynoldsová spokojeně odpočívala, když najednou pocítila prudkou bolest v noze nad pravým kotníkem, píše portál Independent.

 

Silný vítr zdvihl slunečník, který zřejmě nebyl dostatečně připevněn k zemi. Jehlice, která slouží jako výstuž, probodla ženě nohu skrz naskrz a zapíchla se do vlhkého písku. Margaret se nemohla kvůli obrovským bolestem ani pohnout.

 

Ostatní lidé, relaxující do té doby v poklidu na pláži, se důchodkyni pokoušeli pomoct. To se ale povedlo až po příjezdu profesionálních záchranářů a hasičů. Slunečník museli vyprostit pomocí pákových kleští, poté ženu převezli do nemocnice.

 

 

Na sociální síti popsal incident muž, který odpočíval jen kousek od nešťastné seniorky. "Téhle paní asi pět stop ode mě právě slunečník probodnul nohu! Byl silný poryv větru, několik slunečníků létalo vzduchem. Jeden z nich jí prošel nohou! To jsem mohl být já," uvedl na instagramu uživatel Ricky Z.

 

Podle lidí, kteří byli na pláži také a svůj názor vyjádřili v komentářích, je za zranění zodpovědný plavčík. Když se začal zvedat vítr, měl podle nich dovolenkáře upozornit, aby slunečníky složili, nebo zakopali hluboko do země.

epa TN.cz
Reklama