video falešný poplach

Zděšení ve Francii: Při zběsilém úprku se zranily desítky lidí!

Panika ve francouzském Juan-les-Pins
Zdroj: Twitter
Téma:

Desítky lidí se zranily při panickém úprku v letovisku Juan-les-Pins na jihu Francie. Panika vypukla kvůli strachu ze střelby, nejspíš šlo ale o výbuchy dělobuchů. Policie celý incident vyšetřuje.

V neděli kolem půl jedenácté večer se v letovisku Juan-les-Pins ozvaly výbuchy podobné střelbě. Lidé začali v panice prchat v obavách před teroristickým útokem. Při zběsilém úprku se zranily desítky lidí.

 

Francouzská policie popřela zprávy o střelbě či terorismu, podle nich šlo o odpálené petardy nebo hlučné auto. I když počet zraněných nebyl upřesněn, portál RT hovoří o 40 zraněných.

 

 

Záběry z incidentu ukazují množství lidí, kteří začnou utíkat před zvukem připomínajícím střelbu z automatické pušky. Desítky lidí se zranily a několik jich bylo převezeno s vážnějšími poraněním poté, co byli na ulici pošlapání a ponecháni svému osudu.

 

 

Francie se stále vzpamatovává z posledního teroristického útoku v Nice ze 14. července, kdy atentátník kamionem najížděl do davu lidí. Při útoku v Nice zemřelo 85 lidí a dalších 435 bylo zraněno.
 

Související témata:
klma TN.cz