Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

rychlý přesun

Zeman narychlo odjel z Vysočiny: Ochranka nedojedla, člun nevyplul

Prezident Miloš Zeman nečekaně a hlavně velmi narychlo přerušil svůj prázdninový pobyt na chalupě v Novém Veselí. Podle informací TV Nova byly okolnosti jeho odjezdu velmi neobvyklé.

Jen několik dnů po začátku své dovolené v Novém Veselí na Vysočině se pravděpodobně stalo něco neplánovaného a nečekaného. Kolem 18. hodiny večer dostala prezidentova ochranka povel a od nedojedené večeře a rozpitých nápojů ihned zmizela z restauračního zařízení, kde se muži, kteří střeží prezidentovu bezpečnost, obvykle stravují.

 

 

Ve značném spěchu pak lidé kolem prezidenta všechno zabalili a celá suita odjela neznámo kam. Reportér TV Nova prověřil v okolí místa, kde by se prezident mohl vyskytovat, nebo už tam v minulosti při nějaké příležitosti pobýval, a nikde nebyla ani stopa po jeho přítomnosti.

 

 

Zarážející je také fakt, že všechno nasvědčovalo tomu, že právě v neděli Miloš Zeman vyrazí na svou legendární plavbu na člunu po novoveselském rybníku. Novináři měli informaci, že dnes prezidenta na hladině rybníka uvidí. To ale v SMS zprávě pro TV Nova mluvčí Ovčáček dopoledne vyvrátil. Na otázku, jestli půjde dnes prezident na člun, odpověděl stručně: "Nikoliv.“ Následně mluvčí ještě dodal, že prezident ukončil dovolenou v Novém Veselí a odjel do Lán. "Připravuje se na úterní schůzku," napsal mluvčí.

 

Podívejte se, jak se Miloš Zeman plavil na člunu v předcházejících letech: 

 

TN.cz