Jako by mu z oka vypadl

Zemřel jediný vnuk Elvise Presleyho. Ve 27 letech spáchal sebevraždu

Lisa Marie Presleyová se synem Benjaminem
Zdroj: Instagram Lisa Marie Presley / Profimedia
Lisa Marie Presleyová se synem Benjaminem
Vítězslav Boch
Vítězslav Boch
Publikováno 13. 7. 2020
Téma:

Ve věku pouhých 27 let zemřel v Americe vnuk Elvise Presleyho Benjamin Keough. Podle bulvárního deníku TMZ se zastřelil. Jeho matkou je jediná dcera krále Rock ´n´ Rollu Lisa Marie. Fanoušky před rokem šokovala podoba zesnulého Benjamina a jeho slavného dědečka.

Bulvární list TMZ uvedl s odvoláním na policejní zdroje, že se sedmadvacetiletý Benjamin Keough měl v neděli v kalifornském městě Calabasas zastřelit. Smrt Elvisova vnuka potvrdil manažer jeho matky Roger Widynowski.

 

"Je z toho úplně zničená a zlomená, ale snaží se zůstat silnou pro svá jedenáctiletá dvojčata a pro nejstarší dceru Riley. Toho chlapce zbožňovala, byl láskou jejího života," uvedl Widynowski.

 

Podívejte se na archivní záběry z Banjaminova života:

 

Lisa Marie Presleyová je jediným potomkem Elvise Presleyho a jeho manželky Priscilly. Sama natočila několik alb. Její nejstarší dcera Riley je herečka a modelka. Několik menších rolí ztvárnil i zesnulý Benjamin, kterého Lisa Marie měla, stejně jako dceru Riley, s hudebníkem Dannym Keoughem. Podle TMZ před jedenácti lety dokonce podepsal lukrativní nahrávací smlouvu, v posledních letech ale na veřejnosti příliš nevystupoval.

 

 

Velký rozruch proto vzbudila fotka, kterou Lisa Marie zveřejnila vloni na sociálních sítích. Fanoušky šokovalo, jak byl Benjamin podobný Elvisovi Presleymu. Zpěvák přezdívaný král Rock ´n´ Rollu zemřel v roce 1977 ve věku 42 let na infarkt.

Fanoušky šokovala podoba Benjamina a Elvise
 

Související témata:
TN.cz