Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Předčasný skon

Zemřel herec Jiří Krytinář (68).  Jeho smrt vyšetřuje policie!

Zdroj: TV Nova

V úterý krátce před polednem naposledy vydechnul oblíbený herec a bavič Jiří Krytinář. Bylo mu 68 let. Jeho smrt podle všeho prověřují i policisté, aby vyloučili násilné úmrtí.

"Je to pravda, Jirka je po smrti. Zemřel v deset dopoledne. Podle informací od dvou nezávislých a důvěryhodných zdrojů, z nichž jeden byl rodinný příslušník, šlo o embolii plic. Byl to můj kamarád, je mi smutno,“ cituje portál Super.cz šéfa fotbalového Arabela teamu Jiřího Rámeše, který se s Krytinářem dobře znal.


S největší pravděpodobností tak za smrtí herce stojí náhlá zdravotní indispozice. Plicní embolie je totiž velmi nebezpečná a smrtící - během ní se totiž krevní sraženina dostane do plicnice (hlavní tepna přivádějící krev do plic), kterou ucpe a způsobí tak smrt.


Protože Krytinář zemřel náhle, byla nařízena i zdravotní pitva, která má určit přesnou příčinu smrti a vyloučit cizí zavinění. Jde o běžný postup v podobných případech.


Jiří Krytinář, který měřil pouhých 124 centimetrů, je českým divákům známý z Arabely nebo oblíbeného seriálu TV NOVA Hospoda, kde ztvárnil kamelota Goliáše.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Maličkatý Jiří Krytinář si stěžuje: Trápí mě ženské! Žena, dcera i jedna pornoherečka!

Krytinářova těhotná milenka promluvila: Jeho dcera o nás věděla!

TN.cz