Smutná zpráva

Zemřel slavný dýdžej, autor hitu krále Jelimána. Našli ho v jeho domě

Zemřel Erick Morillo
Zdroj: Profimedia, oficiální zdroj
Známého dýdžeje Ericka Morilla našli mrtvého
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Publikováno 2. 9. 2020
Téma:

Amerického dýdžeje Ericka Morilla našli ve věku 49 let mrtvého. Za dosud neobjasněných okolností zemřel ve svém domě ve městě Miami Beach. Kromě jiného se proslavil hitem I Like to Move It (Já tak rád trsám), který zpívá i animovaný král Jelimán v pohádce Madagaskar.

Bezvládné tělo známého dýdžeje Ericka Morilla našli v úterý v jeho domě. Náhlá smrt přišla pouze několik týdnů poté, co ho kolegyně obvinila ze sexuálního útoku.

 

Dokonce ho kvůli tomu zadržela policie. Údajně znásilněná dýdžejka tvrdí, že s ním nechtěl nit mít a Morillo neměl jevit známky nátlaku. Ráno se však probudila nahá, informoval portál TMZ.com

 

Okolnosti jeho smrti jsou zatím nejasné. Podle policie se na těle Morilla nenašly žádné stopy zápasu ani jiného násilí. Přesnou příčinu tak určí až pitva.

 

 

Erick Morillo se nejvíc proslavil skladbou I Like to Move It z roku 1993. Do povědomí se znovu dostala v roce 2005, použili ji totiž tvůrci animované pohádky Madagaskar. Král Jelimán ji v češtině zpívá pod názvem Já tak rád trsám.

 

Podívejte se na videoklip písničky Já tak rád trsám z Madagaskaru:

Související témata:
TN.cz