Ostrava-Hrabůvka

Žena čekala na autobus, násilník ji odtáhl do křoví! Hledá ho policie

Téma:

Policisté v Ostravě řeší další případ pokusu o znásilnění. Neznámý muž cestoval stejnou tramvají jako čtyřiadvacetiletá žena. Když vystoupila, měl ji pronásledovat na autobusovou zastávku. Tam k ní přistoupil a zatáhl ji do křoví. Násilník je nyní na útěku.

Incident se měl odehrát v sobotu 12. srpna v Ostravě-Hrabůvce. Čtyřiačtyřicetiletá žena cestovala tramvají číslo jedna. Stejnou tramvají měl cestovat také útočník. Když žena vystoupila, zatím neznámý muž ji začal pronásledovat až k autobusové zastávce.

 

Tam k ní zezadu přistoupil a zatáhl jí do křoví, kde se začal domáhat pohlavního styku. Žena se bránila a volala o pomoc. Ke znásilnění podle policie zřejmě nedošlo. Žena totiž útočníkovi měla oznámit, že je nemocná. Jakou nemocí trpí, ale police neprozradila.

 

 

 

Oba pak nastoupili do autobusu. Agresor o pár zastávek později vystoupil. Žena se o tom, co se stalo, svěřila svým blízkým. Až ti o všem informovali policii, která po útočníkovi stále pátrá. Na místě ale kriminalisté zajistili stopy a muže také natočily kamery.

 

Teď mu za pokus o znásilnění hrozí až pětiletý trest. Pokud byste muže na záběrech poznali, kontaktuje linku 158 nebo informujte policisty na nejbližší policejní stanici.

Jan Socha/epa TN.cz