GALERIE chvíle hrůzy

Žena chtěla sníst banán. Najednou jí po ruce běhali smrtící pavouci!

Pavouci v banánech
Zdroj: Profimedia
Žena koupila banány plné smrtících pavouků
Téma:

Mladá Britka prožila chvíle hrůzy. Když začala loupat banán, začali po ní najednou běhat pavouci. V tom okamžiku však ještě nevěděla, že se jedná o smrtelně jedovaté palovčíky brazilké. V trsu exotického ovoce, který přinesla z prodejny domů, se ukrývala až stovka jejich vajíček.

Gemma Price (30) si koupila banány v supermarketu Asda, ve kterém často nakupuje. Z trsu si vzala jeden kus a začala ho loupat. V té chvíli vajíčka začala zřejmě praskat. Žena začala vyděšeně křičet. Informoval o tom deník The Sun.


Pavouci běhali po jejím těle, banán odhodila na postel. Po chvíli se už pohybovali na peřinách a dokonce po postýlce jejího syna. "Rychle jsem se snažila jich zabít co nejvíce," popsala Gemma chvíle hrůzy. Okamžitě zavolala na tísňovou linku a se sedmiměsíčním chlapcem utekla ze svého domu.

 

GALERIE: Pavouci v banánech

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Pavouci v banánech - 1

 

Mladá maminka nemohla zpět do svého obydlí celé tři dny. Odborníci museli dům vystříkat zbavit ho všech pavouků. Experti ženě řekli, že se jednalo o smrtícího palovčíka brazilkého, který je smrtelně jedovatý.

 

 

Odbroníci tvrdí, že nejjednodušší ochranou před podobným překvapením, je důkladně si prohlédnout banány, které kupujete. A to raději ještě v obchodě, než si je odnesete domů. I když prodejny Asda v České republice nejsou, podobné případy byly zaznamenány i u nás. Příběh paní z Rosic si přečtěte zde.

O jedovatém pavoukovi čtěte na další stránce

 

1
2
has TN.cz