Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 5. 2018
VIDEO Onanista v metru

Žena cítila, jak jí muž funí na krk, pak na silonkách našla sperma

Zdroj: Policie

Po výtržníkovi z pražského metra pátrají policisté. Na ty se obrátila šokovaná žena. Exhibicionistovi stačilo jen pár vteřin na eskalátorech, aby na ženiných silonkách skončilo jeho sperma. Pachateli hrozí až dva roky ve vězení.

Po muži podezřelém z výtržnictví pátrají od středy 2. května pražští policisté. Podezřelý muž se měl půl hodiny před půlnocí uspokojovat na eskalátorech ve stanici metra Kobylisy.

 

"Podle výpovědi poškozené si za ní na eskalátorech stoupl cizí muž a po chvilce jí začal dýchat na krk. Proto se otočila, muž ustoupil a dělal jako že nic. Ve vestibulu si pak žena všimla, že má na silonkách sperma a celou věc šla oznámit na polici," prozradil mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

 

 

Podezřelého v metru natočily kamery, policisté vědí, jak vypadá, doposud se jim jej ale nepodařilo identifikovat. S žádostí o pomoc se obrátili na veřejnost.

 

"Jestliže ho někdo poznává, ať se ozve na linku 158," vyzval policejní mluvčí Daněk. Za výtržnictví hrozí pachateli až dva roky za mřížemi.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Neuvěřitelné sexuální úchylky: někoho vzruší nafouknutý balónek, jiného stromy
ZNÁSILNĚNÍ: Proč ho tolik žen nenahlásí?

vbo TN.cz
Reklama