Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.3. 2018 14:02
bizarní případ

Žena dopřála orální sex ve vlaku cizímu muži. Důvod policii šokoval

Orální sex ve vlaku, ilustrační foto
Zdroj: liveleak.com

Cestu vlakem si v Austrálii zpříjemnili dva cestující, kteří se neznali. Kamera zachytila, jak se žena sehnula nad klín přísedícího muže a dopřála mu orální sex. Jejich nevhodné chování v prosinci pohoršilo veřejnost. Nyní případ skončil před soudem.

Incident z minulého roku vyvolal v australském Wollongongu vlnu rozhořčení. Obyvatelé volali po náležitém potrestáni obou aktérů - osmatřicetiletého Shanea Brennana a třiačtyřicetileté Chantelle Gordonové. Chantelle si ve vlaku přisedla k Shaneovi nedaleko Sydney. I když se neznali, brzy se intimně sblížili.

 

Hned poté, co se vlak rozjel, nabídl Shane svůj penis přísedící Charlotte a ona ho začala uspokojovat rukou. To mu však zřejmě nestačilo. Gordonová neváhala a přešla k orálnímu sexu. Personál vlaku okamžitě kontaktoval policii. Vše zachytila i bezpečnostní kamera.

 

 

Přibližně o dvacet minut později vlak zastavil ve stanici Wollongong, kde už čekala na zvrhlíky policejní hlídka. Policie byla z vyjádření Chantelle v šoku. "Měla jsem narozeniny a chtěla jsem si dopřát něco speciálního," vysvětlila. V jejím případě ale šlo o velmi předčasný dárek, protože narozeniny měla až o měsíc později.

 


Šokující bylo i chování muže po orálním sexu. Svůj penis si polil Coca-Colou, aby si ho očistil. Peníze ani ostuda Brennana ale rozhodně netrápí tolik jako to, že o incidentu ví i jeho žena, se kterou má tři děti. "Který chlap by odolal?" bránil své chování.
 

 

Shane Brennan, který měl už v minulosti problémy se zákonem, musí za své chování zaplatit pokutu v přepočtu 11 200 korun. Obviněná žena na svůj rozsudek stále čeká. Nedostavila se totiž k soudnímu líčení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nebezpečný orální sex! Hrozí při něm rakovina?
5 největších chyb, které ženy dělají při orálním sexu

ham TN.cz