vyhrocená hádka

Žena házela vlastní výkaly na obsluhu, která ji nepustila na WC

Incident v Tim Horton
Zdroj: Twitter, Reprofoto
Nechutný incident v restauraci Tim Horton´s
Téma:

Na základě videa, které se začalo šířit na sociálních sítích, již začala policie jednat a zadržela ženu, která po hádce se zaměstnanci restaurace Tim Horton's vykonala potřebu přímo před pokladnou a hodila vlastní výkaly na obsluhu.

Incident se odehrál v pondělí v kanadském fastfoodu ve městě Langley. Na záběrech z bezpečnostní kamery je vidět, jak se žena hádá s obsluhou, která ji odmítla pustit na toaletu. Podle portálu CBC ženě obsluha odmítla přístup na toalety kvůli dřívějšímu chování.

 

"Podle našich informací člen našeho týmu v tomto případě využil vlastní uvážení a odmítl přístup tomuto hostu na základě jejího dřívějšího chování a obavy o bezpečnost ostatních zaměstnanců a hostů restaurace," cituje CBC část prohlášení.

 

Žena se kvůli tomu naštvala natolik, že vykonala potřebu přímo před pokladnou a vlastní výkaly následně hodila holou rukou přímo na zaměstnance.

 

 

Kvůli obavám o vlastní zdraví, zavolala obsluha policii, která následně ženu zadržela.

 

Pozor! Video (18+) obsahuje nevhodné záběry, které mohou být pro někoho nevhodné.

 

Policie ženě sdělila, kdy se má dostavit ke slyšení a následně ji propustila. Podle CBS je místním policistům žena dobře známá. Nikomu se během incidentu nic nestalo.

klma TN.cz