nečekaná výhra

Žena ho u kasy pustila před sebe, díky tomu je teď z muže milionář!

Vítěz loterie
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:

Obrovskou dávku štěstí měl muž, který se rozhodl na poslední chvíli v britském hrabství West Yorkshire vsadit tiket v loterii Lotto Raffle. Nebýt ochotné ženy, která spěchajícího Arrona Walshawa pustila ve frontě před sebe, přišel by o milion liber (téměř 30 milionů korun). Přesně takové bohatství mu totiž přinesla jeho podaná sázenka.

Předtím, než šel večer spát, hledal různě po bytě peníze, aby si se svou snoubenkou mohli udělat nějaký pěkný výlet. Arron Walshaw (32) byl šťastný, když našel částku odpovídající hodnotě asi 1500 korun. V tu chvíli by ho ani ve snu nenapadlo, že se probudí jako milionář.

 

Pohádkové bohatství přitom získal obrovskou náhodou. "Při minulém losování jsme získali tiket zdarma a já věděl, že do konce tohoto slosování zbývají poslední minuty,“ řekl pro BBC Arron. Na poslední chvíli se rozhodl, že zkusí své štěstí a zaběhl s tiketem do nejbližšího obchodu. V tu chvíli ale k pokladně zamířila i neznámá žena.

 

 

"Musela vidět, jak spěchám, protože trvala na tom, abych ji předběhl," sdělil Arron. Je přesvědčený, že kdyby ho nepustila, sázenku by nestihl podat včas. Ale podařilo se. Pak se v poklidu opět vrátil za svou snoubenkou.

 

 

Ráno však Arron nevěřil svým očím. Vyhrál milion liber! "Rádi bychom se s tou paní setkali znovu a poděkovali jí za to, že změnila naše životy," svěřil se Arron. Se snoubenkou mají nyní hromadu peněz, mohou si tak zařídit pohádkovou svatbu podle svých představ.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

lud TN.cz