Tragédie na ostrově

Žena jela za exotikou. Našli ji oběšenou a ohlodanou ještěrkami

Elise Dallemangeová
Téma:

Dovolenkový ráj se mění na prokletý ostrov. V poslední době tam našli už několikátou oběť. Poslední smrt mladé ženy je opředena hrůzostrašným tajemstvím.

Thajská policie informovala o smrti 30leté Elise Dallemangeové z Belgie, která zemřela za nejasných okolností. Její tělo našli v džungli na ostrově Koh Tao osm dní poté, co oznámila, že se chce z Thajska vrátit domů. Rodina cestovatelky odmítá uvěřit, že by se mladá žena sama oběsila, píší topky.sk

 

Když v hustém porostu na thajském ostrově Koh Tao objevili tělo belgické cestovatelky, bylo již z poloviny ohlodané ještěrkami. Na první pohled vše nasvědčovalo tomu, že se turistka oběsila. Příčinu její smrti však zpochybňuje fakt, že během posledních tří let došlo na ostrově k sérii sedmi podobných smrtelných nehod.

 

Přestože thajská policie tvrdí, že se Elise oběsila sama, její matka je přesvědčena, že dceři někdo ublížil. Cestovatelka žila uplynulé dva roky v centru zabývajícím se cvičením jógy a tantrou. S batohem na zádech procestovala Asii. Sedmnáctého dubna se však rozhodla vrátit do Belgie.

 

Podle britského portálu Mirror zemřelo za poslední tři roky na thajském ostrově Koh Tao dalších šest lidí. Jejich smrt byla označena jako nešťastná nehoda.

 

 

Matka Elise věří, že cestovatelka byla na ostrově zavražděna a thajské orgány zatajují podstatná fakta kolem jejího případu. Matce dosud nikdo nedoručil pitevní zprávu. Elise naposledy s matkou komunikovala 17. dubna. Chystala se nastoupit na trajekt a plout do Bangkoku. Proč však vystoupila na ostrově Koh Tao, není známo.

 

Před časem našli obyvatelé ostrova její rozkládající se tělo v džungli. Policie rodině cestovatelky oznámila, že se oběsila zhruba tři dny předtím, než objevili mrtvolu. Zoufalá matka mladé ženy se nyní snaží zjistit jakékoliv informace, které by potvrdily její verzi.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tragédie na dovolené: Krásnou Abi (†26) našel přítel na hotelu mrtvou. Udělala obrovskou chybu

ZÁHADNÁ SMRT: Krásná Magda (†27) odjela do Egypta. Marně pak prosila přítele po telefonu, aby ji odvezl pryč!

Plánuje exotickou dovolenou? Poraďte se nejdříve s lékaři!

Související témata:
TN.cz