Agrese v laboratoři

Žena naběhla na bývalé spolužáky nejdřív s tyčí, pak s cihlou!

Téma:

Pořádně horko bylo v úterý ve vysokoškolských laboratořích v pražských Dejvicích. Sedmadvacetiletá žena si tam s bývalými spolužáky přišla "popovídat". Jenže v ruce držela nejdřív dlouhou železnou tyč, později ještě cihlu.

"Svědci shodně uvedli, že dotyčná přišla do laboratoří vysoké školy s asi metr dlouhou železnou tyčí a dožadovala se komunikace s jedním ze studentů," uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

 

Jenže student si s agresivní exspolužačkou povídat nechtěl. To se ženě nelíbilo a pokusila se ho železnou tyčí praštit. Mladík sice útoku uhnul, ale stejně si na pomoc rychle volal spolužáky a také profesora.

 

"Společně se jim podařilo ženu vystrkat z budovy ven. Při tom jeden ze studentů dostal od ženy takzvané čelíčko a profesora stačila pěstí udeřit do obličeje. Následně se uklidnila a odcházela pryč. Po chvilce se však vrátila a cihlou se pokusila útok na skupinku zopakovat," popsala další momenty Seifertová.

 

 

V tu chvíli studenti strhli útočnici na zem a drželi ji až do příjezdu strážníků. Ti ji následně předali státním policistům. Záchranáři ji následně převezli na psychiatrii.

pez TN.cz