"Erotika" na lavičce

Žena osahávala muže v parku, při tom mu prošacovala kapsy! VIDEO

Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 18. 9. 2019
Téma:

Jako v nočním klubu si na pár okamžiků mohl v pátek připadat muž, který klimbal na lavičce v parku pod Petrovem v Brně. Přitočila se k němu totiž žena, která mu částečně stáhla kalhoty a sahala mu na intimní partie. Šlo ale jen o odvedení pozornosti.

"Obsluha kamer viděla, jak žena třiatřicetiletému muži stáhla kalhoty nad kolena a přes spodní prádlo se ho lehce dotýkala na intimních místech. Zatímco takto zaměstnávala jeho pozornost, vytáhla mu z kapes několik předmětů, pravděpodobně peněženku, mobilní telefon a cigarety. Natáhla se také po brašničce, kterou měl položenou na lavičce za zády," popsal mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

 

Po chvíli se žena zvedla a rychle odešla pryč. Jenže jí celá "operace" trvala příliš dlouho a velmi rychle ji dostihla hlídka strážníků.

 

"Strážníci ženu zastavili a ta jim ukázala pánskou peněženku a mobilní telefon. Pracovníci u kamer ze záběrů postřehli, že krátce předtím zahodila u zaparkovaného auta ledvinku a cigarety. Hlídka městské policie předala ženu policistům jako podezřelou z trestného činu," doplnil Ghanem.

 

 

Zdatná "ochmatávačka" se krátce předtím snažila hlídce městské policie namluvit, že jen jde koupit pití. A na otázku, kde vzala cizí věci, odvětila, že jí je muž v parku svěřil do úschovy. Už ovšem nedokázala vysvětlit, proč jejich část zahodila.

TN.cz