Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Netradiční místo

Žena porodila na benzince v Brně! Holčička přišla na svět v taxíku

Porod v autě
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Stylově oslavili Den dětí jihomoravští záchranáři. Zasahovali na benzince v Brně, kde v začala v taxíku rodit nastávající maminka. Rodiče mířili do nemocnice, holčička ale přišla na svět dříve.

Na netradičním místě se v pátek ráno narodila holčička z Brna. Jakmile nastávající maminka ucítila kontrakce, sedla i s partnerem do taxíku a rychle zamířili do porodnice. Jenže miminko už se dralo na svět.

 

Taxík proto zastavil na čerpací stanici v Brně-Černovicích. Rodiče zavolali záchranáře, kteří k benzince vyrazili ve větším počtu. "Dispečink vyslal posádku bez lékaře, lékaře v systému rendez-vous a inspektora provozu," informovali záchranáři na facebooku.

 

 

Holčička přišla na svět přímo na čerpací stanici, narodila se zdravá. Na práci záchranářů a těžké chvíle své partnerky dohlížel i pyšný tatínek. Záchranáři se pak zákrokem pochlubili na sociální síti, kde si pochvalovali skvělou oslavu svátku dětí.

 

"Blahopřejeme šťastným rodičům. A všem dětem přejeme, aby krásně oslavili svůj svátek," zakončila záchranná služba Jihomoravského kraje svůj radostný příspěvek.

epa TN.cz