Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Pozoruhodný příběh

Žena porodila vlastní vnouče. Aby pomohla synovi, který je gay!

Jednašedesátiletá žena z americké Nebrasky porodila zdravou holčičku. Už to je pozoruhodné samo o sobě. Příběh Cecile Eledgeové je ovšem unikátní v tom, že porodila vlastní vnouče!

Cecilin syn Matthew je totiž gay, takže žena jemu a jeho manželovi posloužila jako náhradní matka. Uma Louise se narodila minulý týden, píše BBC.

 

Žena se jako náhradní matka synovi a jeho partnerovi Elliotu Doughertymu nabídla hned, jak začali mluvit o založení rodiny. "Samozřejmě se jen smáli," vzpomíná Cecile teď.

 

Její nabídka se stala veselou historkou, kterou se rodina dobře bavila. Jenže pak Matthew a Elliot začali obcházet lékaře a zjistili, že nejde o nic nerealistického a nastávající babička by opravdu mohla dítě odnosit.

 

 

A následné testy ukázaly, že Cecile je vhodnou kandidátkou. Její syn tak daroval sperma, vajíčko pro změnu věnovala Elliotova sestra Lea.

 

Samotné těhotenství prý bylo navzdory vysokému věku matky bezproblémové. Kvůli platným zákonům v Nebrasce, které nepočítají s náhradním mateřstvím, ale musela Cecile léčebné výlohy spojené s těhotenstvím platit ze svého.

pez TN.cz