Bizarní případ

Žena schovala drogy do vagíny. Muž se jí tam pokusil vloupat!

Heroin - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Téma:

Opravdu bizarní případ vyřešil soud v anglickém městě Truro v hrabství Cornwall. Hlavní "hrdinkou" kauzy byla žena, která schovávala heroin ve vagíně v Kinder vajíčku a její známý, který se k drogám pokusil dostat, když usnula. Jeho nápad ale neměl šťastný konec.

Jodine Harveyová se totiž vzbudila, když se Vincent Rutter hrabal v jejích pohlavních orgánech a začala ječet. To pro změnu zburcovalo jejího přítele Stevena Browna, který se na "lupiče" vrhl.

 

Pár pak Ruttera držel jako vězně v jeho vlastním domě den a půl. Během té doby musel muž snášet brutální bití, po kterém měl 17 zlomených žeber, propíchnutou plíci a natrženou slezinu, píše britský deník Metro.

 

Podle žalobce Josse Ticehursta se dobitému muži podařilo utéct až ve chvíli, kdy oba jeho mučitelé usnuli. Soudce Simon Carr uvedl, že "vloupání" do ženiny vagíny nemělo sexuální podtext, prostě šlo jen o zoufalý čin muže, který strašně potřeboval další dávku drogy.

 

 

Brown dostal u soudu tříletý trest, Harveyová má za mřížemi strávit rok a čtyři měsíce. Oba nejprve útok na známého popírali, krátce před odvolacím řízením ale své výpovědi změnili.

pez TN.cz