Velké … díky

Žena se ptala strážníků na cestu. Na služebně nechala "dárek"

Strážníci
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto
Téma:

Nebývalý způsob poděkování si vymyslela žena z Přerova. Ta se strážníků přišla zeptat v noci na středu podnapilá na cestu k jedné z přerovských restaurací. Když jí strážníci poradili, jak se k podniku dostane, přímo před kamerou se v přízemí služebny vykálela. Strážníci ji ale dohnali a donutili "hromádku" uklidit.

Příběh ze služebny přerovských strážníků baví lidi na internetu. Když se jich v úterý před půlnocí podnapilá žena přišla zeptat, jak se dostane k jedné z přerovských restaurací, netušili strážníci, jak se jim za jejich dobře mířené rady odvděčí.

 

"Stálá služba ženu nasměrovala k vysněnému podniku a žena spokojeně sešla do přízemí služebny. Zde si stáhla kalhoty, dřepla si a uprostřed průjezdu zanechala hromádku. Nějak si při tom neuvědomila, že je v prostoru snímaném vnitřní kamerou a vesele vyrazila ke svému cíli," uvedl zástupce ředitele MP Přerov Miroslav Komínek.

 

 

A tak žena daleko nedošla. Stihla urazit jen pár metrů a už ji zastavila hlídka a nasměrovala zpátky k místu, kde po ní zůstala hromádka. Pod dohledem strážníků musela místo pořádně uklidit.

 

"Jako důvod konání uvedla, že si prostě nemohla pomoct," dodal Komínek.
 

vbo TN.cz