rušení klidu

Žena se vymočila u sklepa. "Chci text na drogy," řvala na strážníky!

Téma:

Chomutovští strážníci mají za sebou perný zásah. V chodbě panelového domu zadrželi opilou ženu, která dělala po celém domě hluk a vymočila se u sklepa. Přivolaným strážníkům nadávala a i dále rušila noční klid. Když jí naměřili 1,92 promile alkoholu v krvi, požadovala po strážnících ještě "text na drogy".

V neděli 9.9. večer vyjížděli strážníci Městské policie Chomutov do ulice Karla Buriana, kde se v jednom z domů procházela opilá žena a rozhodně nedodržovala noční klid a nedalo se ji uklidnit.

 

"Po příjezdu hlídky na místo jim dále oznamovatel sdělil, že tato žena tu kdysi bydlela, na chodbě dělá hluk a dokonce se vymočila u vstupu do sklepa. Ta byla strážníky nalezena v nejvyšším patře a byla evidentně ve velice podroušeném stavu," informují městští strážníci na Facebooku.

 

Ani hlídka, která ženu vyvedla před dům, ji ale nedokázala uklidnit. Žena dál pokřikovala a hvízdala i přes opakované upozornění strážníků na noční klid. Také ji několikrát vyzvali k prokázání totožnosti, to ale žena neustále ignorovala.

 

 

Policisté provedli dechovou zkoušku a naměřili ženě 1,92 promile. Ta se následně dožadovala testu na drogy. "Na drogy udělejte text, jestli jsem drogovaná," říká opilá žena na záznamu. Kvůli ztotožnění musela být žena převezena na Policii ČR.

 

Během celého kontaktu se strážníky byla žena velmi vulgární, což policisté přičítají alkoholu, kterým se posilnila. "Svým jednáním žena naplnila skutkovou podstatu přestupků proti veřejnému pořádku´," doplnili policisté.
 

klma TN.cz