Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

tragédie v Opavě

Žena se zřítila ze sedmého patra paneláku. Neměla šanci přežít

Pád z okna
Zdroj: TN.cz
Ilustrační foto

Tragédie se stala v neděli dopoledne v Opavě. Žena tady spadla z šestého či sedmého patra panelového domu. Zraněním na místě podlehla. S největší pravděpodobností sama vyskočila.

Záchranáři vyjížděli na místo neštěstí do Olomoucké ulice v Opavě krátce před desátou hodinou dopoledne. 46letá žena tady vypadla ze sedmého patra panelového domu. "Kolemjdoucí volali na tísňovou linku, že pod balkony domu našli na dlažbě tělo ženy," popsal policejní mluvčí René Černohorský. 

 

"V okamžiku příjezdu posádek záchranné služby již byla na místě hlídka městské policie, jejíž členové poskytovali postižené základní první pomoc. Týmy záchranářů ihned zahájily rozšířenou resuscitaci, protože pacientka nejevila žádné známky života," uvedl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

 

 

Žena utrpěla mnohočetná zranění v oblasti pánve a horních a dolních končetin. Ani rychlá pomoc a resuscitace už jí ale nedokázala pomoct.  

 

Podle prvotního vyšetřování nebylo zjištěno cizí zavinění. "S největší pravděpodobností se jednalo o sebevraždu," doplnil Černohorský.

mom TN.cz