tohle nikdo nečekal

Žena si během roku adoptovala dvě děti. Pak se stal malý zázrak!

Miminko - Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Malý zázrak prožila Katie Pageová z Colorada, která se po rozvodu rozhodla adoptovat dvě děti. Aniž by to kdokoli věděl, děti, které si osvojila, byly sourozenci. Přišla na to přitom úplnou náhodou.

Když se Katie po třicítce rozpadlo manželství, rozhodla se změnit svůj život od základů. Našla si novou práci, koupila nový dům a začala si jeho interiér zařizovat podle svých snů. I přesto ale cítila, že jí v životě něco chybí.

 

Až jednoho dne ji oslovili z místního kostela, jestli by se nechtěla starat o potřebné děti. A to ji okamžitě zaujalo. Začala pátrat po dětech, které zažily trauma, aby jim mohla pomoci. Netrvalo dlouho a nabídli jí, aby se ujala čtyřdenního chlapečka, jehož matka během těhotenství brala drogy a nechala ho v porodnici.

 

Neváhala ani minutu, miminko si vzala domů a pojmenovala ho Grayson. V porodnici znali jen jméno jeho matky, která ale ani po jedenácti měsících neprojevila o dítě zájem. Chlapeček se tak stal oficiálně Katiným synem.

 

Ani ne dva týdny potom volaly ženě sociální pracovnice znovu - v porodnici někdo nechal čtyřdenní holčičku. I když Katie mnozí říkali, že je blázen, dívenku si k sobě vzala. Jaké bylo její překvapení, když na náramku, který měla dívka po porodu na ručičce, stálo stejné křestní jméno, jako měla Graysonova matka.

 

 

Katie se se svým podezřením, že možná obě děti porodila jedna žena, podělila se sociální pracovnicí. A ta o několik dní později její domněnku potvrdila. Katie si skutečně nevědomky adoptovala sourozence. Dívenka dostala jméno Hannah.

 

Ani tím ale neuvěřitelný příběh nekončí. Biologická matka dětí totiž 13 měsíců po narození Hannah přivedla na svět třetí dítě. I to skončilo v péči Katie, která je připravena ho adoptovat, aby rodina zůstala kompletní.

mom TN.cz