FYZICKÝ ÚTOK

Žena si řekla o cigaretu, oslovená ji zbila a okradla! VIDEO

Téma:

Pražští policisté od 16. května pátrají po neznámé ženě, která na Masarykově nádraží v Praze napadla a oloupila druhou ženu. Loupeži předcházela nevinná prosba o cigaretu.

"V půl páté ráno požádala devětapadesátiletá žena na první pohled mladou dívku o cigaretu. Počítala s tím, že bude odmítnuta. Byla smířena i s nějakou drobnou hanlivostí, možná vulgarizmem. S čím určitě nepočítala, byl fyzický útok. Ten ale přišel," popisuje případ policejní mluvčí Tomáš Hulan.


Napadení přitom byl pouze začátek - útočnice totiž vzápětí zaskočené ženě ukradla všechny osobní věci a odešla pryč. Hulan poukázal na to, že agresorce napadení prošlo i kvůli tomu, že svědci incidentu se raději tvářili, že nic nevidí, nebo odešli úplně pryč. 


"Událost kriminalisté kvalifikovali jako loupež. Za tu pachatelce v případě jejího dopadení a odsouzení, hrozí trest odnětí svobody až na deset let. Nicméně dívku se zatím ztotožnit nepodařilo," přiznává policejní mluvčí.Kriminalisté proto prosí všechny, kdo dívku znají nebo vědí, kde se zdržuje, aby si informaci nenechali pro sebe a ozvali se raději na linku 158.

pez TN.cz