dobrý nápad

Žena si šla vyzvednout pizzu! Obsluze podstrčila děsivý vzkaz

Číšník
Zdroj: Thinkstockphotos
Obsluha restaurace. Ilustrační foto
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Aktualizováno 4.8. 2019 22:27
Téma:

Dvaatřicetiletou Američanku měl týrat její manžel a držet v domě proti její vůli. Zachránila ji obsluha pizzerie v texaském městě Anthony. Žena předala pracovnici restaurace do ruky lístek, ve kterém popsala svou zoufalou situaci.

Rafinovaný trik s lístkem možná Američance zachránil život. Žena využila chvíle, kdy její manžel nebyl dostatečně ostražitý a dovolil jí vyzvednout objednanou pizzu. Jedné z pracovnic pizzerie strčila do ruky malý lístek, ve kterém žádala o pomoc a vysvětlila, že ji manžel zadržuje proti její vůli. O případu napsal web Metro.

 

Muž měl svou partnerku také týrat. Zaměstnankyně neváhala ani chvíli a kontaktovala policii. Vyšetřovatelé rychle zjistili, že žena pochází z nedalekého Chamberina v Novém Mexiku.

 

 

"Když jsme vtrhli do domu, kolem jedné hodiny odpoledne, oběť byla uvězněna, měla ucpaná ústa a byla značně dobita," uvedl policejní šéf Carlos Enriquez.

 

Žena, kterou média nejmenovala, údajně plakala a děkovala za záchranu. Policie na místě zadržela jejího manžela, Roberta Dominguez (22). Muž nyní čelí obvinění z domácího násilí a omezování osobní svobody.
 

TN.cz