Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 2. 2019
neuvěřitelná drzost

Žena spala po císařském řezu. Tchyně jí zatím přejmenovala dítě!

Miminko
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

S šokujícím zážitkem se na internetu svěřila mladá maminka ze Spojených států. Zatímco se zotavovala z císařského řezu, tchyně přejmenovala její miminko!

Že se občas nepohodnete s matkou svého partnera, není nic neobvyklého. Tchyně, jakou má nejmenovaná maminka z Ameriky, ale připomíná spíš postavu z hororového filmu. Její nenávist ke snaše překročila všechny meze.

 

Maminka se se svým příběhem svěřila na webu Slate.com. Musela podstoupit akutní císařský a zatímco spala, tchyně přemluvila jejího manžela, aby změnil prostřední jméno jejich novorozenému synovi. Ona sama se to dozvěděla až po dvou měsících!

 

"Snažila se ho přesvědčit, aby změnil synovi první jméno. Chtěla mu dát takové, které nesnáším. Manželovi řekla, že sice budu šílet, ale nakonec to skousnu," popsala. Manžel své matce řekl, že změnit první jméno už je moc, se změnou prostředního ale souhlasil.

 

 

Místo Finley tak měl chlapeček v rodném listě napsáno Finlay. Podle tchyně je druhá varianta mužnější. S manželem se přitom před porodem jasně dohodli na tom, že se jméno bude psát s písmenem e. Že se syn jmenuje jinak, se dozvěděla až po dvou měsících, a to víceméně náhodou.

 

Při sjednávání pojištění potřebovala rodný list a když se do něj podívala, zůstala v šoku. "Manžel mi řekl, že toho litoval hned, když to udělal, ale bál se mi to říct," napsala. Prý vždycky věděla, že je tchyně manipulátorka a že ji nemá ráda, že je ale schopná něčeho takového, ji šokovalo. Synovi plánuje změnit jméno na původní variantu.

TN.cz
Reklama