Hyenismus v Havířově

Žena umírala po srážce s autem, muž to živě vysílal na Facebooku

Smrt v Havířově v přímém přenosu na Facebooku - výřez
Zdroj: facebook
Téma:

V středu dopoledne se v Havířově stala tragická nehoda, při které řidič auta zřejmě přehlédl cyklistku a srazil ji. Ženě záchranáři nedokázali pomoct a na místě zemřela. Zásah záchranářů po celou dobu živě vysílal muž na facebooku, za což sklidil pohoršení a kritiku.

Smrtelná nehoda se stala krátce před půl desátou na Hlavní třídě v Havířově. Dvaatřicetiletý řidič octavie jel ve stejném pruhu jako cyklistka (74). "Při přejíždění do druhého pruhu ji pravděpodobně muž přehlédl a srazil ji," uvedla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

 

Na místo okamžitě vyrazili záchranáři, ale i přes veškerou snahu žena svým zraněním na místě podlehla. Policie provedla řidiči zkoušky na alkohol a drogy, obě byly negativní. Policisté úsek uzavřeli a v centru města korigují dopravu.

 

 

Tragická nehoda ale neunikla pozornosti muže, který po celou dobu zásah záchranářů natáčel z balkónu a živě ho vysílal na facebookové stránce Jsem z Havířova. Celou událost rovněž komentoval. "Už jsou tu i vrány," napsal, aby ostatní uživatele informoval o tom, že žena umřela.

 

Některé lidi hyenismus silně pobouřil. "Mějte úctu k pozůstalým. Vypněte to!" napsala jedna žena. Jiné ale přemohla zvědavost a po muži požadovali, aby video přiblížil.

 


 

Příčiny nehody policisté dál vyšetřují.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DALŠÍ ONLINE NEHODA: Opilá dívka (18) vysílala, jak zabila mladší sestru! (†14) VIDEO jen pro silné povahy

NÁSLEDKY děsivé online nehody: Jak je na tom Nikola V., která nehodu přežila?

sei TN.cz