Nadlidské reflexy

Žena v bikinách chytila kobru holou rukou! Jak to dokázala?

Téma:
had

Neuvěřitelnou pohotovost prokázala žena, která dokázala holou rukou chytit letící kobru. A to si hada všimla v poslední chvíli! Video, které se stalo hitem, má zajímavé pozadí.

Na záběru, který trvá pouhých devět sekund, je vidět žena v bikinách u břehu jezera v Jihoafrické republice. Je zabraná do hovoru s někým mimo záběr, když se náhle na trávě několik metrů od ní objeví kobra.


Had se pak překvapivou rychlostí vydá přímo k ženě. Ta ovšem nezareaguje tak, jak by se dalo čekat. Nezačne ječet, nezačne utíkat.


Místo toho bleskově vymrští ruku a plaza doslova drapne za krk a vzápětí odhodí od sebe. Video se sice zprvu tvářilo jako autentické, ale později jeho autor přiznal, že bylo vše narafičené.


Ovšem ne proto, aby video nasbíralo co nejvíc přehrání a z diváků si udělalo dobrý den. Původním záměrem totiž bylo si z hlavní hrdinky videa kanadsky vystřelit. Jenže žena škodolibost svého bratra a jeho kamaráda zhatila svou bleskovou reakcí.Že video není úplně košér, objevili pozorní diváci i bez nápovědy. V jednu chvíli je totiž v pravém dolním rohu videa jasně vidět stín dalšího muže a dlouhý protáhlý stín, ze kterého se vyklubal rybářský prut. Kobra totiž byla přivázaná na vlasci, proto byl její pohyb tak rychlý a přímý.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez TN.cz