Obrovská tragédie

Žena v osmém měsíci těhotenství zemřela po pádu z okna

Téma:

Na východě Slovenska spadla z 15metrové výšky žena v pokročilém stadiu těhotenství. Na místě byla mrtvá. Podle svědků se snažila z bytu utéct.

Strašlivá tragédie se stala na východě Slovenska v obci Velké Kapušany. Z okna tam vypadla čtyřicetiletá žena v osmém měsíci těhotenství. Pád z asi 15metrové výšky nepřežila.

 

Žena visela z okna v nejvyšším patře bytového domu. Sousedka, která žije o patro níž, se jí snažila pomoct, ale zachytit se ji jí nepodařilo. Před očima se jí zřítila k zemi. Pod okny byl trávník, beton a rozsypané sklo.

 

"Žena po příjezdu záchranné služby nedýchala a nereagovala. Lékař musel konstatovat smrt," uvedla mluvčí zdravotnické záchranné služby Alena Krčová.

 

Byt patřil asi 60letému osamělému muži. Dámské návštěvy v něm prý míval pravidelně. Před tragédií si sousedé v bytu nevšimli žádného incidentu. Muže však příliš v lásce neměli. Podle nich až příliš holdoval alkoholu. "Měl kamarády alkoholiky. Když měl upito, okolní svět ignoroval,“ řekl o něm jeden ze sousedů.

 

 

Sousedé jsou přesvědčeni, že se těhotná žena z bytu snažila utéct. "Určitě zamkl dveře, aby nemohla ven," myslí si. Muž si totiž domů vodil prostitutky a ty ho prý často okrádaly.

 

Muž byl po tragédii opilý a bytové dveře nedokázal otevřít ani po příjezdu policie. Byt otevřela domovnice. Co přesně se v něm stalo, bude zjišťovat policie. "Vyšetřovatel zahájil trestní stíhání pro trestný čin zabití. Osoba podezřelá z tohoto skutku byla umístěna v cele předběžného zadržení," sdělila mluvčí krajské policie Jana Mésarová.

Související témata:
mj TN.cz