VIDEO dal se na útěk

Ženě se zatoulal před dům los, hodila po něm kočku a zahnala ho

Téma:

Ruské ženy se nezaleknou ničeho. A dokazuje to video, které se v posledních dnech začalo šířit na sociálních sítích. Na sídliště na východě Ruska se zatoulal los, a i když se většina místních bála ke zvířeti přiblížit, obyvatelka jednoho z bytů přišla s šokujícím řešením. Vzala kočku a hodila ji po obrovském zvířeti. Los se lekl natolik, že se dal okamžitě na útěk.

Na sídlišti v Baškirii ve městě Okťabrskij ve východní části Ruska se zatoulal mladý los na místní sídliště. Zvíře je obrovské a budí pořádný respekt, většina obyvatel se jej tak bála. Někteří po losovi začali házet sněhové koule ve snaze zvíře odehnat, s losem to však nic neudělalo.

 

Jedna z místních obyvatelek se s ním však zvládla vypořádat opravdu jedinečným způsobem. Popadla kočku a vší silou ji hodila po losovi. Losa letící domácí mazlíček vyděsil natolik, že se okamžitě obrátil a pelášil pryč. Svérázná Ruska si ale svých pět minut slávy vychutnat nechtěla, jakmile se dal los na úprk, otočila se a vrátila se zpět domů.

 

 

Video se záznamem odvážné ženy a vystrašeného losa se okamžitě začalo šířit po sociálních sítích a svou slávu si vydobylo i za hranicemi Ruska. "Vážně? Kočku? Proč? Chudák zvíře," rozčilovali se lidé v komentářích. "Los si uvědomil, že s paní se nepůjde rozumně domluvit," smáli se další.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
mj TN.cz