brutální napadení

Žena venčila psa mezi domy, muž ji za to srazil pěstí k zemi a zmlátil!

Venčení psa
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto
Téma:

Policie zadržela muže, kterého viní z napadení ženy v Proseticích na Teplicku. Agresor napadl ženu během venčení psa, srazil ji k zemi pěstí a údajně do ní začal i kopat. Zadržený muž je recidivista - byl odsouzen už 22krát.

Až na tři roky by se mohl vrátit za mříže v minulosti 22krát odsouzený recidivista, který podle policie koncem března napadl v Proseticích paní, která venčila svého psa.

 

"Čtyřicetiletý muž podle zjištěných důkazů nejprve vyvolal slovní konflikt s poškozenou ohledně venčení psů, poté k ní přistoupil a pěstí udeřil do obličeje," sdělil policejní mluvčí Daniel Vítek.

 

 

Když následkem toho upadla žena na zem, pokračoval ve fyzickém napadání - ležící ženě zasadil další údery, dokonce do ní měl i kopnout. "Nakonec jí ještě odcizil dálkový ovladač k elektrickému obojku jejího psa a z místa odešel pryč," dodal Vítek.

 

Žena utrpěla vícečetná zranění a musela se nechat ošetřit v nemocnici, následně byla téměř tři týdny v pracovní neschopnosti. Policisté totožnost agresora zjistili a obvinili ho z přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví.

Související témata:
lud TN.cz