Kontroverzní rozhodnutí

Žena zakázala manželovi koupat dcery. Souhlasíte s ní? ANKETA

Koupání dětí - ilustrační foto
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto
Téma:

Neobvyklý zákaz dala svému partnerovi jedna žena z Austrálie. Manželovi zakázala, aby koupal jejich dcery. Odůvodnila to tím, že mají "jiné části těla". Manželovi se zákaz nelíbí, matka se ale brání tím, že nechce, aby dcery někdy byť jen napadlo, že se mohly stát obětí zneužívání.

S tím, že manželovi zakázala koupat jejich dcery, se matka svěřila na facebooku v pondělí odpoledne místního času. "Manžel je na mě naštvaný, protože jsem mu řekla, že nechci, aby koupal nebo sprchoval naše dvě dcery. Prostě se necítím dobře, že to dělá muž," napsala žena z australského státu Queensland na facebooku.

 

Brání se, že nemá problém se svým partnerem, ale myslí si, že by muži měli koupat jen syny a ženy zase jen dcery. "Je to tak správně, protože matky a dcery mají stejné části těla, stejně jako otcové a synové," brání se matka.

 

Otec rodiny ze severovýchodní Austrálie se potom, co mu manželka koupání dcer zakázala, naštval. "Má teď pocit, že si o něm myslím něco špatného, ale takhle jsem to cítila vždycky. A když vidím, jak teď často lidé vytahují kartu "Byl jsem zneužit", tak nechci, aby naše dcery měly v budoucnu jen možnost, aby je napadlo něco podobného," doplnila žena.

 

 

Zákaz už rozdělil veřejnost. Část diskutujících se pustila do obrany otce a matku kritizovala za to, že se ke svému partnerovi chová, jako by byl pedofil. "Asi máte víc než jen o kolečko navíc. Ani by vás nemělo napadnout zařadit svého partnera do stejné kategorie se sexuálními násilníky," vyčítají podle listu Daily Mail matce.

 

Anketa

Souhlasíte s tím, že by muž neměl koupat své dcery?

Hlasovalo 3964 lidí.
"Vás příspěvek hodně napovídá o tom, jak negativně vidíte sebe a svět kolem vás," vyčetla jí jedna z žen. "Je smutné, že takhle svému manželovi zakazujete koupat vlastní děti," dodala.

 

"A co rodiče samoživitelé? To mají přestat koupat své syny nebo dcery, aby je jednou nenapadlo, že je zneužili?" vyčetla jí další žena s tím, že podle ní "sexualizuje" koupání.

Související témata:
vbo TN.cz