Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 11. 2018
Hororový případ

Žena zamkla syny doma a šla na návštěvu. Děti zemřely při požáru!

Matka zamkla své tři děti doma a ony při požáru uhořely - 1
Zdroj: Profimedia

Smutný osud postihl tři chlapečky, které jejich matka zamkla samotné doma, zatímco šla navštívit kamarádku. V době během její nepřítomnosti v domě vypukl požár. Nejstarší z dětí se snažilo vlastním tělem chránit mladší sourozence, všichni tři ale v plamenech umřeli.

Hororový případ se stal v ruské vesnici, kde matka samoživitelka nechala tři chlapečky - šestiletého a dva tříleté - samotné doma. Zamkla je a vyrazila navštívit kamarádku, nečekala však, že je to naposledy v životě, kdy je viděla živé.

 

Doma totiž vypukl požár pravděpodobně způsobený poškozeným plynovým kotlem. Chlapci chtěli před smrtícími plameny uniknout, proto byla jejich ohořelá těla nalezena u zamčených dveří. Tělo nejstaršího ze sourozenců leželo na dvojčatech, proto se hasiči domnívají, že se chlapec pokusil vlastním tělem chránit tříleté Sašu a Denise. Udělal ze sebe v podstatě živý štít.

 

 

"Když se matka vrátila zpátky a zjistila, že její děti zemřely, pokusila se o sebevraždu," uvedl jeden svědek. Požár dům kompletně zničil - podle vyšetřovatelů děti zemřely na následky udušení kouřem.

 

Podle informací je to už druhý požár, který rodinu postihl. Poprvé se podařilo matku i děti z plamenů zachránit. Žena se pak se svými dětmi přestěhovala na venkov do domu, kde žili její rodiče.

 

13

GALERIE: Matka zamkla děti doma a ony umřely při požáru

Zdroj: Profimedia

Matka zamkla své tři děti doma a ony při požáru uhořely - 3

Hodnocení:


 

sei TN.cz