Pozdní poznání

Žena zažila při prohlížení fotek z dovolené šok. Objevila obří celebritu!

Mrakodrapy v New Yorku
Zdroj: TV Nova
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
25.1. 2021 18:24
Téma:

Obrovský šok zažila před několika dny Američanka Mae Archieová. Při procházení obrázků z dovolené v New Yorku totiž zjistila, že má fotku s celebritou, kterou zbožňuje. Bohužel vše zjistila až pozdě a legendárního zpěváka tak neměla šanci pozdravit.

Mae se při výletu do New Yorku nechala vyfotit na přechodu pro chodce krátce poté, co navštívila výstavu o legendárních Broucích alias Beatles. Otočená k objektivu si ale nejdřív jaksi nestihla všimnout, že se do záběru připletl ještě cizí člověk a záběr jí "zkazil."

 

Jak píše britský Mirror, až doma Mae zjistila, že proti ní po přechodu kráčel jeden z členů Beatles, legendární Paul McCartney. To bolí o to víc, že žena je prý jeho obrovskou fanynkou.

 

 

Na sociální síti TikTok minulý týden zveřejnila krátké video, které už nasbíralo přes 50 tisíc zhlédnutí. "Po výstavě o Beatles jsem si chtěla udělat roztomilou fotku, ale byla jsem otočená k mámě, takže jsem Paula zahlédla až ve chvíli, kdy jsem se otočila. Navázali jsme oční kontakt a pár vteřin tam stáli. A určitě poznal, že se snažím přijít na to, čím je mi tak povědomý," svěřila se Archieová.

 

@maebe.later

featuring archie or mccartney? @paulmccartney ##CleanTok ##paulmccartney ##beatles ##music ##famous ##like ##comment ##share ##follow ##fyp##SeaShanty ##abbeyroad

original sound - hey... 69

 

Pak na ni prý McCartney mrknul a odkráčel. Beatles přitom po přechodu kráčí i na obalu slavného alba Abbey Road. Proto prý Mae dospěla k závěru, že se "sir Paul zhmotňuje na přechodech pro chodce."

 

Aukční síň loni v září dražila předměty spjaté s Beatles. Podívejte se na reportáž TV Nova:

 

TN.cz