galerie neznají totožnost

Cyklistka podjížděla kamion. Ten ji při tom smetl a na místě zabil

Tragická nehoda v Hořicích
Zdroj: Policie ČR
Téma:

Policisté pátrají po totožnosti ženy, kterou při tragické dopravní nehodě v Hořicích usmrtilo nákladní auto. Cyklistka podle všeho auto podjížděla, toho si ale řidič nejspíš nevšiml a v tu chvíli odbočil vpravo. Žena zemřela na místě.

"Krátce před devátou hodinou ranní došlo v Hořicích na křižovatce ulic Aloise Hlavatého a Husova k tragické dopravní nehodě," potvrdil mluvčí policie Aleš Brendl.

 

Nákladní vozidlo v křižovatce srazilo cyklistku, která utrpěla velmi vážná zranění. Přivolanému lékaři nezbylo, než konstatovat smrt. Policistům se i přes veškerou snahu zatím usmrcenou ženu nepodařilo identifikovat.

 

GALERIE: Tragická nehoda v Hořicích

1
/
4
Zdroj: Policie ČR
Tragická nehoda v Hořicích

 

Okolnosti nehody jsou stále v šetření. "Jedna z možných vyšetřovacích verzí je ta, že žena v osudném okamžiku mohla z pravé strany na jízdním kole podjíždět nákladní automobil, kdy tento započal odbočování vpravo do ulice Aloise Hlavatého," shrnul dosavadní vyšetřování Brendl.

 

 

Dechová zkouška u řidiče nákladního vozu vyloučila, že by před jízdou pil. Křižovatka byla kvůli vyšetřování uzavřena. Nehodu vyšetřují jičínští kriminalisté.
 

klma TN.cz