video pražané jen zírali

Žena všechno vyházela z okna: Kvůli partnerovi letěla i televize

Téma:

Na pražském Petrském náměstí bylo v pondělí dopoledne k vidění neobvyklé divadlo. Vyšinutá žena vyhazovala z okna ve třetím patře vybavení bytu. Na chodník letěla televize, počítač i menší skříňky. Ženu museli zklidnit až přivolaní strážníci a záchranáři.

Zdánlivě zábavná situace ale mohla skončit tragicky. Předměty padaly z okna přímo na chodník, po kterém běžně chodí lidé. Pokud by některý z předmětů chodce zasáhl, způsobil by mu nejspíše velmi vážná zranění. K tomu naštěstí nedošlo, byla však poničena některá zaparkovaná auta.

 

 

Jak je vidět na videu, které redakci TN.cz poskytla svědkyně události, žena byla zcela nepříčetná. Hlasitě křičela a z okna vyhazovala vše, co jí přišlo pod ruku. Tu letí lampa, tu vysavač, kolemjdoucí ihned volají policii. Na místo jako první přijeli městští strážníci. "Žena jevila známky duševní poruchy. I přes výzvu strážníků ve své činnosti pokračovala a posléze chtěla i z okna bytu vyskočit. V tom jí pohotově zabránili strážníci za pomoci hmatů a chvatů," popsala situaci tisková mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová.

 

GALERIE: Žena vyhazovala vybavení bytu z okna

1
/
3
Zdroj: MP Praha
Žena vyhazovala vybavení bytu z okna - 3

 

Žena cizí národnosti posléze své jednání vysvětlila tím, že řeší problémy se svým partnerem. Skončila v péči lékařů a případ následně převzala státní policie. Jen díky obrovskému štěstí nedošlo k žádnému zranění, přesto je pravděpodobné, že kvůli škodě na zaparkovaných vozidlech, bude cizinka trestně stíhána. Na to, jak celý incident vypadal, se podívejte v našem videu!

TN.cz