mateřská láska

Žena zůstane matkou navždy, řekla Ada (98), která pečuje o syna (80)

Matka (98) pečuje o syna (80)
Zdroj: YouTube.com
Téma:

Tom Keating (80) z britského Liverpoolu žije v domově pro seniory od roku 2016, protože potřeboval péči, kterou mu rodina nemohla poskytnout. O rok později se k němu přistěhovala matka Ada (98), aby se o své nejstarší dítě mohla starat a být mu po boku. Dvojice je skutečně nerozlučná.

Matka a její syn tráví čas společným hraním her nebo sledováním televizních seriálů. Úzké pouto se mezi nimi vytvořilo i díky tomu, že Tom se nikdy neoženil.

 

"Každý večer jdu za Tomem a popřeji mu dobrou noc. Ráno mu přeji dobré ráno a jdeme na snídani. Když jdu ven, hned se mě zeptá, kdy se vrátím. Pak přijde ke mně pro objetí. Matkou nepřestanete být nikdy, " popsala Ada společné soužití.

 


"Jsem rád, že se mohu vídat s mámou častěji. Je úžasná a stará se o mě," řekl syn, který svou matku miluje. "Někdy mi říká, ať se chovám hezky," popsal muž.

 

Ada měla s manželem Harrym čtyři děti - Toma, Barbaru, Margi a Janet, která zemřela ve věku 13 let. Před odchodem do důchodu pracoval Tom jako malíř a dekoratér. Ada byla zdravotní sestrou v nemocnici.

 

Vnučka Debi Highamová a další členové rodiny jsou pravidelnými návštěvníky domova a říkají, že se jim líbí, že Ada a Tom mohou být opět spolu. Jejich láska dojímá i zaměstnance domova, ve kterém spolu žijí.

 

"Je velmi dojemné vidět tak blízký vztah, jako je mezi Tomem a Adou. Je velmi vzácné vidět matky a jejich děti společně ve stejném domově důchodců. Určitě chceme jejich společný čas udělat tak výjimečným, jak to jen půjde. Jsou neoddělitelní," dodal správce domova Philip Daniels.

ham TN.cz