Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

obrovské překvapení

Ženu bolelo břicho, na záchodě pak porodila dvojčata! Nic netušila

Žena porodila do záchodu
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Ilustrační foto

Největší šok v životě zažila teprve 21letá Beth Bamfordová z městečka Stoke-on-Trent v Británii. V noci ji rozbolelo břicho, a když šla na záchod, porodila dvě děti. Vůbec přitom netušila, že je těhotná.

Když si šla Beth lehnout, netušila, že už za pár hodin bude čtyřnásobnou maminkou, píše britský Mirror. Když ji v noci začalo bolet břicho, myslela si, že má jen zažívací potíže. Šla si pro sklenici vody a potom na záchod.

 

"Pořád jsem seděla na toaletě, když jsem porodila. Byl to fofr. V jednu chvíli jsem měla bolesti a v druhé už jsem měla dítě," popsala Beth. Okamžitě zavolala záchranku a dispečer na telefonu jí řekl, že bude muset porodit ještě placentu.

 

"Zatlačila jsem znovu a vyšlo ze mě další dítě, ne placenta. Byl to šok," vzpomínala. Porod druhého miminka ale už tak jednoduchý nebyl, holčička totiž nedýchala. Duchaplný dispečer ženě poradil, aby s miminkem lehce zatřásla. A naštěstí všechno dobře dopadlo.

 

 

Hluk v koupelně vzbudil i Bethina přítele Andyho. Když uviděl dva novorozence, byl v šoku. Myslel si, že mu těhotenství zatajila. "Netušila jsem, že jsem těhotná. Několikrát jsem byla u doktora, že je mi zle, ale nic nezjistili. Pořád jsem měla menstruaci a ani jsem moc nepřibrala," dodala.

 

K tříleté Else-mae a dvouleté Alivii tak neplánovaně přibyla dvojčátka Willow a Freya. I přes netradiční příchod na svět jsou obě miminka i maminka v pořádku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Krutá pravda z porodnice: Toto je nejnebezpečnější hodina porodu!
Jak moc vás bude bolet porod? Známe snadný návod, který vám odpoví již předem

mom TN.cz