Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 2. 2019
případ šokoval i policii

Ženu snědla zaživa její prasata. Dostala záchvat, když je krmila

Prase
Zdroj: TV Nova

Otřesný incident se stal v ruském regionu Udmurtia. Farmářka kvůli zdravotním obtížím zkolabovala, když krmila prasata. Upadla do chlívku, a v bezvědomí ji začala pojídat hladová zvířatat. Rozkousaná zemřela na následky velké ztráty krve.

Šestapadesátiletá žena zemřela po útoku hladových prasat. Zvířata šla nakrmit. Do chlívku farmářka podle deníku Daily Mail upadla poté, co ji postihly zdravotní obtíže. Podle dosavadních zjištění se mělo jednat o epileptický záchvat.

 

Hladová prasata se na ženu v bezvědomí vrhla a okousala její tvář, uši i ramena. Nebohá chovatelka zemřela na vykrvácení. Její manžel ležel doma s nemocí, když se probudil a vydal se svoji manželku hledat, naskytl se mu otřesný pohled. Svoji manželku našel znetvořenou v prasečím chlívku.

 

 

Důvod, proč chovná prasata tak surově zaútočila, zatím není policii znám. "Chceme zjistit všechny okolnosti případu a především důvody toho, co se stalo,“ řekla místní policie. "Určitě budeme požadovat stanovisko forenzního odborníka." Policisté uvedli, že s podobným případem se nesetkali.

mj TN.cz
Reklama