Slovensko

Policejní drama: Pokusil se unést ženu, policisté na něj pustili psy

Hrdinní psi ze Slovenska
Zdroj: Policie SR
Dvojice psů, kteří ženu zachránili
Téma:

Policejní psi ve středu na Slovensku na poslední chvíli zachránili svázanou a unesenou ženu. Tu měl v autě držet ozbrojený muž. Ženě se nic nestalo.

Slovenští policisté dostali ve středu okolo šesté ráno hlášení o dopravní nehodě u obce Senné v okrese Michalovce. Hlídka, která na místo vyrazila, ale našla auto opuštěné.


Policisté si na pomoc povolali psovody a začali po ženě pátrat. Hrozilo totiž, že byla po nehodě v šoku a mohla odejít pryč. Později policisté zjistili, že se v obci Suché nachází podezřelé auto, v němž by mohla žena být.

 


V autě se měl ale nacházet i muž, který měl ženu unést. “Jelikož měl být muž ozbrojený, hlídka si oblékla neprůstřelné vesty. Služební pes Bart vytáhl podezřelého z auta. Druhý pes ho jistil. Muž byl zadržený,“ sdělila slovenská policie na svém facebookovém účtě.

 


Na akci se podíleli policisté, kriminalisté a policejní psovodi z Michalovec, na pomoc jim přišli také kolegové ze Strážského. “Díky rychlému zásahu policistů se ženě nic nestalo. V poslední chvíli jí zachránili život,“ doplnila policie.
 

Související témata:
rod TN.cz