Slavíkovy narozeniny

Ženy Karla Gotta: Zpěváka obdivují kolegyně i jeho 4 dcery

Téma:

Už ve čtvrtek bude zpěvák Karel Gott slavit 77. narozeniny. Jeho životem za tu dobu prošla řada žen, ale jen u některých se dá říci, že byly osudové. Pojďme si některé ukázat a připomenout.

Karel Gott ve společnosti krásných žen. Tohle k mnohonásobnému Zlatému slavíkovi jednoduše patří. Pěvecké a herecké kolegyně na jeho adresu nešetří chválou.

 

"Já jsem k němu vždycky vzhlížela i jsem ho hrozně obdivovala. Milovala jsem jeho písničky a setkání s ním pro mě bylo něco neuvěřitelného," rozplývala se Helena Vondráčková. "Vzpomínám si na to, jak byl ohromně přátelský, kamarádský, vtipný," dodala.

 

"Já už chápu, proč má Karel Gott tolik fanoušků a tolik lidí, kteří ho mají rádi, protože on je nesmírně poctivý ke svým fanouškům a nesmírně zodpovědný," chválila zpěváka herečka Sabina Laurinová. "Já Karla Gotta obdivuju jako člověka, v tom lidském rozměru je to pro mě Bůh," připojila se i Tereza Pergnerová.

 

"Asi to nejhezčí pracovní setkání bylo na natáčení pohádky Z pekla štěstí pana režiséra Trošky, kde mistr Gott hrál Lucifera a pána Boha. A já vám přísahám, že se sešly stovky fanynek z Německa a on vždy dámám zatleskal, dámy zatleskaly, měly neskutečný zážitek, zase naskočily a jely domů," vzpomínala Dana Morávková.

 

 

Mezi jeho osudové ženy patří jednoznačně Antonie Zacpalová, bývalá tanečnice, která účinkovala v jeho klipu Lady Karneval. S ní má dceru Dominiku, která dnes žije ve Finsku. "Já si pamatuju, když jsme v našem bytě seděli u televize a já říkám: Mami, podívej, kdo je tenhle úžasnej zpěvák? A ona že je to můj táta," vyprávěla Gottova dcera.

 

Iveta Kolářová je dáma, která se nikdy netajila tím, že měla pro Mistra velkou slabost. Jezdila na jeho koncerty a při jedné autogramiádě si prý padli do oka. Později se narodila Lucie, druhorozená dcera Karla Gotta.

 

Ale jeho nejosudovější ženou je samozřejmě Ivana Gottová, dříve Macháčková. Bývalá zdravotní sestřička okouzlila Karla už v roce 1999 na předávání televizních cen. V roce 2006 se jim narodila dcera Charlotte Ella.

 

 

To největší překvapení ale teprve mělo přijít. Přesně 7. ledna 2008 si Ivana vysloužila prvenství. Stala se úplně první manželkou Karla Gotta! "Milí přátelé, chceme vám oznámit, že dnes, 7.1. v 16:30 místního času, jsme se ve svatební kapli v Las Vegas vzali. Vaši Karel a Ivana Gottovi," psali novomanželé.

 

A pár měsíců po svatbě se narodila čtvrtá dcera - Nelly Sofie, která tak prozatím uzavírá kruh těch nejdůležitějších žen Karla Gotta.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa tn.cz / TV Nova