Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.11. 2018 23:05
Bizarní diskuze

Ženy mají nosit vložky každý den, tvrdí žena. Jinak jsou to špindíry

Intimní vložky
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Žena na internetu rozpoutala opravdu netradiční diskuzi. Kamarádka jí řekla, že je normální nosit vložky každý den - pokud to ženy nedělají, jsou prý nechutné.

Debatu žena odstartovala na britském fóru pro matky Mumsnet po rozhovoru se svou kamarádkou. "Tohle je pro mě úplně nová informace. Včera jsem si povídala s kamarádkou, která nosí intimní vložky každý den od svých 15 let. Řekla jsem jí, že jsem o tomhle nikdy neslyšela. A ona mi řekla, že jsem špindíra a že je nosí všechny ženy. Je to pravda?" napsala.

 

Příspěvek rozvířil velkou diskuzi. Některé ženy horlivě souhlasily s autorkou, že o něčem takovém nikdy neslyšely a vložky každý den rozhodně nenosí. Některé byly přímo šokované. "Tolik peněz a ničení životního prostředí!" napsala jedna z komentujících žen.

 

"Proboha, neumím si představit, že bych byla tak vyděšená ze své vagíny, že bych potřebovala nosit intimní vložky každý den," řekla jiná z diskutujících. "Tchyně to dělá taky. Myslí si, že je odpudivé je nenosit - na konci dne podle ní ženské kalhotky jsou cítit. Podle mě je to šílenství," vyjádřila se další z nich.

 

 

Některé ženy se ale postavily na stranu kamarádky. "Některé ženy jsou prostě vlhčí než jiné. Taky je nosím denně - neparfémované," napsala jedna členka fóra. "Kdybych to nedělala, tak bych se nikdy nemohla smát nebo kýchat," vysvětlila jiná žena svůj důvod denního nošení vložek.

 

Anketa

Měly by ženy nosit vložky každý den?

Hlasovalo 1687 lidí.

 

Výrobci vložek tvrdí, že intimní vložky jsou vhodné k dennímu užívání. Například popis vložek Always říká, že jejich intimní vložky jsou navrženy tak, aby se ženy cítily svěží a jisté po celý den.

sei TN.cz
Reklama