Nastartujme Česko

Ženy si dopřejí pocit krásy. Některé salony totiž brzy otevřou

U kadeřníka
Zdroj: Thinkstockphotos
ilustrační foto

Současná realita vypadá takto: salony, kadeřnictví a další studia, které ženám dodávají pocit krásy, jsou zavřené. Služby těchto podniků nemůžeme využívat, jejich dveře se ale otevřou už za několik týdnů. A mnoho z nás se toho nemůže dočkat. A i majitelé salonů vyhlížejí tento den, přišli totiž o nemalé příjmy.

Kadeřnice, kosmetičky, manikérky, pedikérky, masérky a mnoho dalších, které nám v běžném životě dodávají příjemný pocit, jsou nyní bez výdělku. A je jisté, že většina z nás na ně nedočkavě každé ráno vzpomíná.

 

Některá kosmetická zařízení se ale už brzy otevřou. Zkuste se tedy ve svých salonech zeptat, jestli si jejich služby můžete předplatit už nyní nebo si u nich zakoupit voucher. A případně se dokonce objednat! Zajistíte tak příjem svému oblíbenému podniku, a navíc se budete mít na co těšit!

 

Víte o jakékoli iniciativě nebo aktivitě, která se snaží nastartovat ekonomiku? Máte nápad, jak pomoci lokálním podnikatelům nebo živnostníkům? Dejte nám vědět! Napište nám na nastartujmecesko@nova.cz nebo na Facebook.

TN.cz