Hvězdné války

Carrie Fisher si zahraje v novém filmu Star Wars i po své smrti

Carrie Fisher - 4
Zdroj: Profimedia
Téma:

Herečka kultovní ságy Star Wars Carrie Fisherová, která ztvárnila roli princezny Leiy, zemřela v roce 2016 o Vánocích. Její herecká kariéra však žije nadále. Tvůrci prozradili, že si posmrtně zahraje v poslední epizodě Hvězdných válek.

Režie posledního filmu hvězdných válek se ujal J. J. Abrams. Ten v pátek potvrdil, že roli princezny Leiy přeobsazovat nebude a použije starší nezveřejněné snímky ze sedmé epizody.

 


„Velice nám chybí. Jsem potěšen, že se její role nebude přeobsazovat,“ sdělil pro CNN herec a dlouholetý přítel Fisherové Mark Hamill.

 


Devátá epizoda je součástí nové trilogie hvězdné ságy. Nové filmy se začaly natáčet poté, co práva na filmové zpracování odkoupila společnost Disney. První díl této trilogie (Sílá se probouzí) se objevil na plátnech kin v roce 2015 a ihned trhal rekordy v návštěvnosti. Jedná se o třetí film v historii, který celosvětově vydělal přes 2 miliardy dolarů.


Poslední epizoda z nové trilogie vstoupí do kin v prosinci 2019. Natáčet se začala minulý týden v londýnských filmových ateliérech.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

šs TN.cz