Neudrží vědomí

Zfetovaná matka chtěla vézt děti do školy! Ty natočily děsivé video

Téma:

Šokující video ženy pod vlivem drog natočila a zveřejnila její vlastní dcera. Matka se snaží nastartovat auto, aby děti odvezla do školy, ale není toho schopna. Stále jí padá hlava, nemůže ani mluvit a když to zkusí, není jí rozumět.

Na internetu se objevilo děsivé video, které ukazuje následky drogové závislosti. Záběry ukazují ženu za volantem, která se snaží zavézt své děti do školy. Jenže je zjevně zfetovaná a nedokáže ani zůstat při vědomí, píše portál Daily Mail.

 

"Jsem připravena," tvrdí žena na videu, když jí dcera z vedlejšího sedadla podává klíče od auta. Pak ale nezodpovědná matka není schopna ani udržet oči otevřené, natož si uvázat bezpečnostní pás. Jejím slovům skoro není rozumět, jak téměř neartikuluje.

 

Dívenka nakonec navrhne, aby nikam nejeli a bylo by lepší, aby z auta vystoupili. "Bessie, já se snažím, ano? Jsem unavená. Jsem svobodná matka s dětmi na krku a můj přítel se se mnou rozešel. Procházím si těžkým obdobím," ospravedlňuje se matka.

 

 

Není jasné, kde přesně bylo video natočeno, to na jeho hrůznosti ale nic neubírá. Podle videoportálu LiveLeak, který záběry publikoval, pochází rodina z USA. Severní Amerika v současnosti bojuje s epidemií opioidů, ročně na předávkování zemře asi 60 tisíc lidí.

Související témata:
epa TN.cz