Opilé řádění

Zhrzený muž se mstil bývalce. Poničil 14 zaparkovaných aut!

Téma:

Opravdu nešťastným způsobem se rozhodl řešit rozchod s partnerkou devatenáctiletý mladík z Prahy. Svůj vztek a frustraci si totiž hodlal vybít na autě své bývalé. Jenže nevěděl, které to je a tak si "posvítil" na celé parkoviště.

"V pátek večer přijali strážníci oznámení na tísňovou linku 156, že se ve Lhotecké ulici na parkovišti pohybuje neznámý muž celý v černém oblečení a asi povoluje ventilky pneumatik u zaparkovaných vozidel," popsala začátek celého incidentu mluvčí strážníků Irena Seifertová.


Hlídka mladíka odpovídajícího popisu objevila v blízké Těšíkově ulici. "Následně zjistili, že devatenáctiletý muž z nešťastné lásky k bývalé přítelkyni propíchal pneumatiky u zaparkovaných vozidel. Protože nevěděl, které vozidlo jí patří, kuchyňským nožem poškodil celkem 19 pneumatik u 14 aut, včetně dodávky," doplnila Seifertová.


 

Mladík byl navíc pořádně opilý, nadýchal promile a půl. Pak ho strážníci předali do "péče" státních policistů.


"Byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin poškození cizí věci. Muž se přiznal, tvrdí, že šlo o alkoholický zkrat. Škoda byla zatím vyčíslena na 25 tisíc, ale pravděpodobně ještě poroste. Věc je řešena ve zkráceném řízení, muži hrozí až roční vězení," řekl TN.cz policejní mluvčí Jan Daněk. Mladík prý činu lituje a škodu chce majitelům aut uhradit.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez TN.cz